Про воду

Наша вода – особлива.

Питна вода ТМ «Здорова вода» з оптимальним вмістом мінеральних речовин відповідає вимогам санітарного законодавства України. Призначена для щоденного вживання та приготування їжі. Можна використовувати без кип'ятіння, рекомендована для дитячого та дієтичного харчування.

«Здорова вода» по своїй молекулярній будові ідентична талій воді, а також рідинам, які містяться в нашому організмі. Наша вода кришталево чиста і винятково корисна. Щоденне вживання «Здорової води» ефективно впливає на Ваше здоров'я: покращує обмін речовин, підвищує імунітет, знижує кількість холестерину в крові, нормалізується робота серця. Регулярне вживання нашої води омолоджує шкіру, робить її ніжною та еластичною. «Здорова вода» ідеальна для щоденного споживання, приготування їжі, напоїв, поливу рослин. Вона володіє оптимальною мінералізацією і при кип'ятінні не утворює накипу.

90% води, яка доставляється у Львові різними компаніями, проходить очистку зворотнім осмосом. І це вірно, так як сучасна економічна ситуація вносить корективи в колись непохитне поняття чистоти джерельної води, добутої з надр землі. Однак, на відміну від багатьох компаній ми не пропонуємо своєму покупцеві, «мертву» очищену воду. Після комплексу досконалої очистки ми ремінералізуємо воду, тобто додаємо в неї визначену кількість мінералів і необхідних організму елементів. Це робить воду «живою» і смачною.

Ми також не додаємо срібло у воду. Срібло важкий метал, він не виводиться з організму і має властивість накопичуватись. Бактерицидний ефект на нашому виробництві надає абсолютно нешкідливий ультрафіолет. Ми піклуємось про Вас, про Ваше здоров’я та здоров’я Ваших близьких!

Хімічні показники води

Склад води, включаючи показники фізіологічної повноцінності мінерального складу не більше мг/дм3:

Na++K+ 40
Ca2+ 30
Mg2+ 30
SO2-4 50
CL- 100
Сухий залишок: 100-250 мг/дм3
Жорсткість загальна: не більше 2,5 ммоль/дм3
Лужність загальна: не більше 1,7 ммоль/дм3
pH - 6,5-7

ТУ У 15.9-31749798-001-2003