Переваги замовлення бутильованої води

Процес замовлення води додому або офісу забирає всього кілька хвилин. Достатньо визначитися з підходящою тарою та вказати підходящий час отримання замовлення, щоб забезпечити рідних чи колег смачною, а головне корисною та безпечною водою. Купівля бутильованої води є важливим кроком, що демонструє турботу про довкілля з боку замовника. У процесі розливу очищеної води використовуються міцні та практичні полікарбонатні ємності, які можуть застосовуватись кілька разів. В результаті покупець незмінно отримує воду високої якості, після використання якої тара проходить ретельне очищення перед повторним наповненням. З цієї причини вдома або в офісі не накопичуватимуться порожні пляшки, а навколишнє середовище не наповнюватиметься зайвим сміттям. І це лише частка переваг.

А що ще?

  • Якість. Наша вода не обробляється хлором, не проходить довгий шлях водопровідними трубами, не має дивного запаху або присмаку, відрізняється збалансованим складом мікроелементів і мінералів.

  • Економія часу. Не потрібно витрачати час на похід до магазину чи поїздку за місто, щоб запастися чистою питною водою. Ви просто оформляєте замовлення та чекаєте на кур'єра вдома чи офісі.

  • Вигода. При покупці бутлів з водою, вартість буде меншою, ніж у магазині. До того ж, чим більше ви замовляєте, тим вигідніше.

  • Зручність. Оформити замовлення можна будь-яким зручним способом. Ми працюємо у будні та вихідні, з ранку до пізнього вечора, щоб доставляти вам чисту питну воду. Просто виберіть відповідний для вас графік доставки, і наші кур'єри підлаштуються.

  • Відповідальність. Логісти нашої компанії розробляють оптимальний маршрут для кожного водія, щоб дотриматися графіку доставки, обумовленого з усіма клієнтами. Ми доставляємо воду вчасно.

  • Економія зусиль. Вам не потрібно піднімати воду на поверх – ми зробимо це за вас, незалежно від кількості та обсягу замовленої води. Всі пляшки будуть доставлені прямо до будинку, офісу чи квартири.

Окрім того, варто відзначити ще деякі особливості. У нас працює перевірена система фільтрації – вона передбачає використання особливої технології очищення за допомогою спеціалізованого обладнання, що суттєво оптимізує процес. Ми не використовуємо срібло для знезараження, бо воно відкладається та накопичується. Проте використовуємо цілком безпечний та значно ефективніший ультрафіолет.

Питна вода ТМ «Здорова вода» не вимагає додаткового кип'ятіння – її можна відразу вживати. У складі міститься велика кількість корисних мінералів та мультивітамінних комплексів, які сприяють створенню оптимальної мікрофлори шлунка, покращенню настрою та загального самопочуття. Питна вода ТМ «Здорова вода» призначена для щоденного вживання та приготування їжі, в тому числі для дитячого та дієтичного харчування.

За потреби ви зможете зв'язатися зі спеціалістами, щоб проконсультуватися абсолютно безкоштовно і отримати відповіді на питання, що виникли у вас. Тепер ви зможете пити чисту та корисну воду та не боятися, що через неякісну та забруднену рідину виникнуть проблеми чи хвороби. Особливо це важливо для тих, хто веде здоровий спосіб життя та дотримується правильного харчування.