Питна вода і здоров'я людини

Вода – основа життєдіяльності будь-якого живого організму. Для людини вона відіграє більшу роль, ніж їжа, адже без їжі вона може прожити до місяця, а без пиття максимум 3-6 днів, та ще й за особливо комфортних умов. Тобто при відсутності палючого сонця та активного руху, та коли мова йде про молодий, здоровий організм.

Достатня кількість споживаної рідини забезпечує нормальне функціонування всіх органів і систем, є основою для природного перебігу обмінних процесів як в організмі в цілому, так і в кожній клітині, що його утворює.

Найкращий розчинник та транспортувальник для різних речовин – це вода. Маючи власний склад, багатий на корисні елементи, вона розчиняє в собі і доставляє до органів всю гаму мінералів і вітамінів, життєво необхідних для їхньої роботи та здоров'я. Замовити доставку води у Львові можна на нашому сайті.

Людський організм приблизно на 70% складається з води, і вона присутня у всіх органах та тканинах, у різних обсягах. Наприклад, організм дорослого чоловіка містить 61% від маси тіла, у жінки цифра скромніша – 54%. Таке співвідношення пов'язане з переважанням жирової тканини в жіночому організмі. У молодому тілі води значно більше – ембріон містить 97,5%, а немовля – 70-83% рідини. У тілі літньої людини присутні лише 50% цілющої вологи. Якщо баланс порушується, і об’єм води знижується, страждає весь організм.

Що відбувається з організмом при нестачі води?

Нестача рідини призводить до дуже серйозних наслідків. Навіть невелике зневоднення забезпечить запаморочення та занепад сил. З ладу поступово виходять усі органи та системи, адже без достатньої кількості води тіло фактично починає повільно вмирати.

Уповільнюються процеси центральної нервової системи, знижується гострота і швидкість сприйняття органів чуття. Порушуються обмінні процеси, стираються суглоби, шкіра стає грубою та зморшкуватою. При значному дефіциті або повній відсутності надходження води в організм усі симптоми та дегенеративні процеси виявляються швидше та яскравіше. Якщо організм регулярно недоотримує, необхідних обсягів рідини, людина відчуває поступово наростаючий дискомфорт.

Важлива при цьому якість і склад води, яку п'є людина. Адже не вся вона корисна.

Що міститься у воді?

Насправді вода містить численні хімічні елементи. Це літій, магній, натрій, залізо, хром, калій, кальцій, ртуть, свинець, золото, тощо. Деякі з них нейтральні для людського організму, інші – корисні, а треті – справжня отрута. Окрім того, вода містить гази – кисень, метан, діоксид вуглецю, сірководень.

Наприклад, залізо життєво необхідне для крові та здоров'я, але у підвищених дозах може викликати низку захворювань. А от дефіцит забезпечить анемію, втрату сили. Нестача марганцю призводить до дегенеративних процесів у кістково-м'язовому апараті. Фтор помітно впливає на здоров'я зубів. Його перевищений вміст руйнує емаль, а нестача спричинить втрату здоров'я кісткових тканин.

Кальцій та магній при передозуванні сприяють відкладенню каменів у печінці та нирках, знижують функціональні можливості суглобів. А при дефіциті зумовлюють виснаження нервової системи, крихкість кісток, м'язові судоми.

Питна вода ТМ «Здорова вода» славиться оптимальним вмістом мінеральних речовин.